Scag SVRXLII61V-38FXEFI
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Mobil çim biçme makineleri
Marka / model
Scag SVRXLII61V-38FXEFI
Kayıt yılı
2025
Kullanım saati
1 h
Makinenin yeri
Jacksonville, Florida
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
5144D914
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
SCSVRXLII61V38FXEFI
Diğer bilgiler
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Vride XL 61”
Call for sale price!
Features:
• 61"
• 38HP Kawasaki Gas Engine
• 6" cut height
• Duel 12gal fuel tank
• 11.6mph Forward speed
• Delivery Available
Width: 61 in