Scag STCII48V-22FX
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Sıfır dönüşlü çim biçme makineleri
Marka / model
Scag STCII48V-22FX
Kayıt yılı
2025
Kullanım saati
1 h
Makinenin yeri
Jacksonville, Florida
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
DCF0AFF4
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
SCSTCII48V22FX052025
Motor gücü
16,2 kW (22 hp)
Diğer bilgiler
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Tiger Cat 48" Zero Turn Mower + Big-Tex 35SA 12' Trailer
CASH PRICE LISTED. ASK FOR FINANCING TERMS AND PRICING.
Features:
• 22HP Kawasaki gas Engine
• 9.5 gal fuel tank
• Mulch kits and many more accessories available.
• 2 year unlimited hour warranty
• 0% Financing and Delivery Available
• 3,500lb axle trailer
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 48 in