Scag STTII61V-40BVEFI
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Sıfır dönüşlü çim biçme makineleri
Marka / model
Scag STTII61V-40BVEFI
Kayıt yılı
2025
Kullanım saati
1 h
Makinenin yeri
Jacksonville, Florida
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
9095C3BC
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
SCSTTII61V40BVEFI052025
Motor gücü
29,4 kW (40 hp)
Diğer bilgiler
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
Scag Turf Tiger II 61" Commercial Zero Turn.
The above listed price is the cash price only including Tweels. Ask for financing options and price.
Features:
• 40HP Briggs Vanguard EFI Engine
• Mulch kits and many more accessories available.
• 11MPH
• Air-Cooled
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Call or Text Colin at (904) 599-3398
Width: 61 in