Scag SZL36H-18FR
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Sıfır dönüşlü çim biçme makineleri
Marka / model
Scag SZL36H-18FR
Kayıt yılı
2025
Kullanım saati
1 h
Makinenin yeri
Jacksonville, Florida
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
1DC8043C
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Üretici seri no.
SCSZL3618FR052025
Motor gücü
13,2 kW (18 hp)
Diğer bilgiler
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Liberty Z 36" Zero Turn.
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
The above listed price is the cash price only.
Ask for financing options and price.
Features:
• 18HP Kawasaki Engine
• 5.5 gal fuel tank
• 36" Deck
• Mulch kits and many more accessories available.
• 5-year/750 hour bumper to bumper warranty*
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Call or Text Colin at (904) 599-3398
Width: 36 in