Scag SZL42H-22KT
Marka / model
Scag SZL42H-22KT
Mascus ID
9377BFEA
Üretici seri no.
SCSZL42H22KT052025
Motor gücü
16,2 kW (22 hp)
Diğer bilgiler
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Liberty Z 42" Zero Turn.
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
The above listed price is the cash price only.
Ask for financing options and price.
Features:
• 22HP Kohler Engine
• 5.5 gal fuel tank
• 42" Deck
• Mulch kits and many more accessories available.
• 5-year/750 hour bumper to bumper warranty*
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Call or Text Colin at (904) 599-3398
Width: 42 in