Scag Tiger Cat II (STCII52V-26F)
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Sıfır dönüşlü çim biçme makineleri
Marka / model
Kayıt yılı
2026
Makinenin yeri
Middleburg, Florida
Ülke
A.B.D.
Mascus ID
7B389A3B
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
Does not include reclaimable VAT
AYRINTILAR
Stok no.
Üretici seri no.
Z5801199
Motor gücü
19,1 kW (26 hp)
Diğer bilgiler
Scag Tiger Cat II 52" with 26HP Kawasaki FT730 fuel injected engine. Ask me about easy financing options. Contact Stephen at Ag-Pro Middleburg 352-824-3401.
Width: 52 in