UniCarriers JA2N1L16Q
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Elektrikli forkliftler
Marka / model
UniCarriers JA2N1L16Q
Kayıt yılı
2018
Makinenin yeri
Spøttrup, Midtjylland
Ülke
DANİMARKA
Genel durum düzeyi
Mascus ID
A74CA564
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Tekerlek sayısı
4
Önceki sahiplerin sayısı
1
Kaldırma kapasitesi
1.600 kilogram
Ağırlık merkezine olan uzaklık
500 mm
Kaldırma yüksekliği
4.750 mm
Serbest kaldırmalı
1.460 mm
Sürücü yüksekliği
2.120 mm
Kaldırma direği
Tripleks / serbest kaldırıcı
Çatal taşıyıcı
Konumlandırıcı ve açılma
Çatal uzunluğu
1.590 mm
Kabin
Kapalı kabin
Akü markası
TUDOR
Akü voltajı
48 V
Akü kapasitesi
625 Ah
Akümülatör yıl/ay
2018
Şarj edici üreticisi
Micropower
Şarj voltajı
400 V
Şarj akımı
80 A
Taşıma Ağırlığı
3.500 kilogram
Kalan ön lastikler / şasi
95
Mevcut arka lastikler
95
Ön tekerlek boyutu
18x7-8
Arka lastiklerin boyutu
16x6-8
Production country
İspanya
Diğer bilgiler
Unicarriers 1600 kg eltruck.
Lækker maskine i perfekt stand. Fremstår som ny.
Lukket kabine med varme.
Har altid været brugt og stået indendørs.
Årgang: 2018
Timer: 139 Med tænding. Har kun kørt / været i brug 60 timer.
Løftehøjde: 475 cm.
Byggehøjde: 212 cm.
Mast: Tripplex friløft.
Gaffelflyt Sideskift.
Gaffellængde: 159 cm. Der kan evt. monteres kortere gafler.
Inkl lader til 400 volt 16A.