Pronar Heittävä Nivelaura PUV-3300M Euro
Yazdır
BILGI
Ürün grubu
Kar küreme biçaklari
Marka / model
Makinenin yeri
Tuuri
Ülke
Finlandiya
Mascus ID
EE6962F0
FIYATLANDIRMA
Para birimi seç
Fiyat
AYRINTILAR
Üretici seri no.
# myyjälle
Diğer bilgiler
Laadukas Pronarin Heittävä nivelaura Euro kiinnityksellä. Leveys suorana 3305mm ja käännettynä 35° 2710mm. Pikakiinnikeen kellunta, jousitetut kulutusterät ja säädettävät jalakset. Toiminta kahdella letkulla, sähköohjattu 6/2 alueauraventtiili ja paineakku. Siipien kääntökulma +/- 35 astetta. Saatavana 2000mm, 2600mm, 3000mm ja 3300mm leveät mallit eri sovitteilla ja terävaihtoehdoilla. Saatavissa kaikilla yleisillä traktori ja kuormaaja kiinnityksillä. mm. Euro, 3-piste, Volvo BM, Volvo L30, Kramer ym. Soita ja kysy lisää! Kuvissa väärä soviterunko.