Mascus Haziran 2014 Bülteniİşiniz için pratik bir web sitesi mi lazım?

Ne zamandır pratik bir web sitesiyle firmanızı tanıtıp satılık ikinci ellerinize de sitenizde yer vermeyi mi istiyorsunuz? Ya da şu anki sitenizi yenileme zamanı mı geldi? Mascus’un kolay ve hesaplı bir çözümü var.
Miniweb'i bu ihtiyaçlarınız için geliştirdik. Başkasından yardım almaya gerek duymayacak kadar kurulumu kolay, firmanız hakkında bilgi veren, ikinci el satılık makina ve araçlarınızı gösteren bir site. Mascus’a ikinci ellerinizi girin, sitenize otomatik aktarılsın.
Hemen Mascus’a mail gönderin ve Mini web kurulumunuza başlayalım!Ritchie Bros.

Satılık ikinci el makinalarınız mı var? Ya da şantiyenize yeni makinalar mı gerekiyor? Ritchie Bros. her yıl yüzlerce alıcı satıcıyı buluşturuyor. Açık artırmalarda dünyanın her yerinden alıcılar olduğu gibi satılık makinaların çeşitliliği de sizi şaşırtacak. Dünyanın endüstriyel açık artırma devine hoşgeldiniz. Daha fazla bilgi için video’yu izleyebilir ya da Ritchie Bros. websitesini ziyaret edebilirsiniz.BAUMA Çin 2014

Dünyanın en büyük inşaat teknolojileri ve yapı malzemeleri fuarı Bauma Çin’de 25 Kasım’da kapılarını açacak. 2012’de Bauma Çin 38 ülkeden 2,718 katılımcı ve 141 ülkeden 180.000 ziyaretçiye ulaşmıştı. 2014 fuarında organizatörler daha büyük bir kitleye ulaşılacağından emin.
Mascus Bauma Çin 2014 fuarına katılıyor. Ziyaret etmeyi planlıyorsanız standımıza bekliyoruz.Keyifli bir yaz, mutlu bir tatil dileriz!

Tüm Mascus temsilcileri keyifli bir yaz geçirmenizi diler! Farklı ülke fuarlarında buluşalım!Mascus bültenlerine abone olun