24.04.2014

Mascus’tan Facebook magaza uygulamasi!

İkinci el iş ve tarım makinaları ve ağır vasıtaların lider online alım satım sitesi
Mascus, müşterilerine Facebook sayfaları üzerinden ikinci el makina mağazası
açma imkanı sunuyor.

Facebook’un firmalar için sunduğu pazarlama imkanları son yıllarda giderek arttı. Firma sayfalarında paylaşılan güncel haberler, resimler ve diğer bilgiler müşteri ve hayranların takfirmalara ve sunulan ürün ve çözümlere yakın olmasını sağlıyor.

“Üretici, bayi ya da ikinci el iş makinası ticaretiyle ilgilenen diğer firma ve kişiler Facebook’un
Sunduğu imkanları işlerini büyütmek için kullanıyor. Her geçen gün yenilerinin de sosyal medyaya firmalarını tanıtmak ve yeni müşteriler bulmak amacıyla katıldığını görüyoruz. Mascus müşterileri Facebook mağaza uygulaması ile ikinci el makinalarını ilgi çekici bir sayfa üzerinden alıcılara ulaştırıyor.“
Mascus CEO’su Tim Scholte.

Mağaza uygulaması firmaların ikinci el makinalarını vakit harcamadan Facebook’ta yayınlamalarını sağlıyor.

Kolay kurulum ve ilanlarınızın Facebook sayfanıza otomatik aktarımı!

Facebook mağaza uygulaması sayfanızın yöneticisi tarafından kolayca düzenlenebilir. Mascus’taki ilanlarınız tekrar girme ya da silme gerektirmeden Facebook mağaza sayfanızda otomatik güncellenecek. Firmalar takipçilerine sundukları içeriğe ek olarak ikinci el makinalarını da yayınlayabilecek. Müşterilerimize hazırladığımız ilk Facebook mağazalarından Hewitt Équipement Limitée. ikinci el sayfasını inceleyebilirsiniz.

İletişim

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Mascus hakkında:

Mascus (www.mascus.com.tr) – ikinci el iş makinaları, tarım makinaları, ağır vasıtalar, forkliftler ve küçük hizmet araçlarının online alım satım merkezidir. Traktör, biçerdöver, treyler, tır, beko loder, ekskavatör ve yükleyiciler Mascus’ta bulabileceğiniz ürünlerden sadece bir kısmı. Mascus satılık ikinci el alternatiflerini model, ülke, fiyat ve başka kriterlere göre karşılaştırma imkanı sunarak en uygun ürünleri bulmanızı sağlar. Mascus’un sunduğu fırsatları kullanmaya tüm satıcı, bayi, galeri ve alıcıları davet ediyoruz.

Editörler için içerik ve görsel:
İngilızce www.mascus.com/press


24.04.2014

2014

2013

2012

2011

2010